Pilates dla biegaczy – Siła, kontrola, równowaga

Czy wiesz, że `siła napędowa` u biegaczy powinna wychodzić z korpusu, a nie nóg? Jesteś pewien/pewna że wykorzystujesz cały swój potencjał?

Przyjdź i przekonaj się co ma jeszcze do zaoferowania Twoje ciało! Pracując nad postawą ciała, udoskonalisz technikę biegu i uchronisz się przed nawracającymi kontuzjami. Przygotuj się w pełni na nowy sezon.

Zajęcia przeznaczone dla amatorów jak i profesjonalistów. Opierają się na wzmocnieniu mięśni „środka” (CORE) czyli nie tylko mięśni brzucha, również mięśni bioder, grzbietu, ramion czy szyi. Przywróć równowagę napięciową w ciele, a przełoży się to na zwiększenie siły, ergonomii i wytrzymałości podczas biegu. Ćwiczenia pomogą lepiej kontrolować ciało przez co zmaksymalizujesz siłę wytwarzaną podczas aktywności.

Podczas zajęć będą wykorzystywane techniki treningu wzmacniającego, równoważnego oraz rozciągającego. Wszystko pod okiem fizjoterapeutki z wieloletnim doświadczeniem w pracy ze sportowcami, specjalizującej się w treningu motorycznym, Pilates i rehabilitacyjnym.

ZAPRASZAMY od 7.11.2017!
Zajęcia cykliczne we wtorki o 17:00
Hotel GEM sala Fitness
ul. Józefa Mianowskiego 2
Koszt zajęć: 30zł
Karnet 4 wejścia: 100zł
Wpłaty na konto Pro-Run
www.pro-run.pl
Zajęcia trwają 50min, zapisy na www.pro-run.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *