Kwiecień 20, 2017

OFERTA

OFERTA

Trening Personalny – najbardziej efektywna forma treningu. Skupimy się na Twoich potrzebach, dolegliwościach i co najważniejsze trening będzie przeprowadzony przez wykwalifikowaną kadrę naszego studia. Współpracując z najlepszymi osteopatami i dietetykami, zadbamy o Ciebie holistycznie, aby efekty były szybsze i trwalsze.
Spotkajmy się w dogodnym dla Ciebie terminie!

Trening Grupowy – nasze grupy są małe, co daje najwyższy komfort. Nie tylko uczestnikom zajęć, ale również instruktorowi który może skupić swoją uwagę na technice wykonywanych ćwiczeń podopiecznych. Dostosowujemy poziom zaawansowania do grupy, a nie grupę do ćwiczeń.
Zajrzyj na GRAFIK i odwiedź nas. Pierwsze zajęcia są darmowe.

Trening Medyczny – forma treningu personalnego skupiająca uwagę na dolegliwościach osób które chcą wrócić do poruszania się bez bólu lub powrotu do uprawiania sportu. Łączy w sobie podejście fizjoterapeutyczne instruktora (terapia manualna) z bezpiecznymi ćwiczeniami. Wyróżnia się skupieniem na motoryce ruchu, biomechanice ludzkiego ciała i zmiany nawyków ruchowych.
Zapisz się i zobacz różnice w postawie ciała!

Warsztaty prozdrowotne – dla fizjoterapeutów, trenerów personalnych oraz klientów. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji!